Montáž, uvedenie do prevádzky  a značkový servis

Montáž, uvedenie do prevádzky a značkový servis 

Zverte nám montáž masážneho systému

Značkový servis máme preto, aby ste sa vy mohli sústrediť na najdôležitejšie veci: na používanie novej vane a na nový kúpeľňový zážitok.

Masážne vane M-Acryl sú vysoko hodnotné domáce zariadenia, ktoré sa napájajú na elektrický aj vodovodný systém. Preto odporúčame odbornú montáž, uvedenie do prevádzky aj servis.

Naši odborníci vyrábajú a montujú masážne vane už vyše 20 rokov. Smelo využite tieto obrovské skúsenosti: uvedenie vane do prevádzky nechajte na náš značkový servis.

ŽIADOSŤ O UVEDENIE DO PREVÁDZKY

 

Záruka 2+1 rokov

Na masážne vane M-Acryl získate trojročnú ZÁRUKU. Trojročnú záruku vieme poskytnúť iba v prípade, ak vaňu montujú odborníci Hidrotrend s.r.o Vieme akú kvalitu potrebujeme poskytnúť a vieme ju zabezpečiť len v prípade, keď nám montáž zveríte.

Požiadajte náš značkový servis o uvedenie do prevádzky a predĺžte si záručnú dobu o 1 rok.

Žiadosť o montáž

Odoslanie formulára sa nepovažuje za objednávku, iba za požiadavku nadviazania kontaktu. Po odoslaní formulára sa s vami kolegovia spoja telefonicky alebo e-mailom.

Povinne sa vypĺňajú kolónky s označením *


ODOSLAŤ SPRÁVU

Naši kolegovia sa s vami spoja
do dvoch pracovných dní.ZÁRUKA 2+1 ROKOV

Na masážny systém poskytujeme
záruku 3 roky*

* Predĺžená 3-ročná záruka platí len v prípade montáže vane odborníkmi Méta Hungary Kft. alebo nimi poverenými spoločnosťami.


Naši odborníci v Maďarsku vyrábajú a montujú
masážne vane už vyše 20 rokov pri maximálnej
spokojnosti našich zákazníkov.