+ vírivka s 10 ks trysiek - Pneumatické

Vlastnosti masážného systému

10 ks vzduchových trysiek s ventilom na boku

10 ks vzduchových trysiek s ventilom na boku

Kúpte sa s miliónmi bubliniek. Naše špeciálne tvarované vzduchové trysky sú vďaka svojmu kovovému vyhotoveniu nielen trvácne, ale vďaka bočným ventilom dokážu vzduch pod vodou roztrieštiť na nespočetné množstvo bubliniek.

Odnímateľné, čistiteľné, kovové tryskové hlavice

Odnímateľné, čistiteľné, kovové tryskové hlavice

Tryska namontovaná na dno vane musí byť nielen trvácna a dobrá, ale aj ľahko čistiteľná! Preto sme tieto trysky navrhli tak, aby pri väčšom upratovaní a údržbe bola hlavica vzduchovej trysky ľahko odnímateľná. Rýchlo a ľahko sa tak zbavíte nečistôt, vodného kameňa atď.

Manuálne sušenie

Manuálne sušenie

Ak naša vaňa nie je vybavená automatickým sušením, potom ju musíte sami vysušiť po KAŽDOM POUŽITÍ. Keď odtečie všetka voda z vane, zapnite vzduchový kompresor na 30 sekúnd, zo spodného vzduchového systému vytečie zvyšná voda do vane a stečie cez odtok. Neostane tak žiadna voda ani v spodnom potrubí. (Kompresor nezabudnite vypnúť.)

Tichý vzduchový kompresor

Tichý vzduchový kompresor

Optimalizovaný výkon pre pokojný relax. Výkon našich vzduchových kompresorov sme zvolili tak, aby sme ich vedeli používať pri čo najnižšej hlučnosti. Do našich masážnych vaní montujeme tiché vzduchové kompresory s nízkou hlučnosťou.

Dokumenty na stiahnutie