Vaňová zástena Arta PND -

Vaňová zástena Arta PND

130 cm 895 €

Máte otázku k výrobku? Napíšte nám!

Záruka 2+1 rokovČíreĽavostranné - PravostrannéEasy Clean Povrchová ÚpravaOtváracie na von a do vnútraZákazková výrobaUltra ClearShower Guard8 mm Hrúbka skla

Vaňová zástena s rozmermi 130 x 150 cm, s hrúbkou 8 mm, otvárateľná smerom do vnútra aj von.

Elegantná a takmer neviditeľná, v prevedení UltraClear aj ShowerGuard®. Vybavená zdvíhacím mechanizmom, kĺbové prevedenie naspodku so silikónovým profilom pre dokonalú vodotesnosť. Dá sa dvakrát sklopiť k stene. Vo vnútri sú ploché pánty pre ľahkú udržateľnosť.

Technológia ShowerGuard® chráni sklo sprchovacieho kúta pred fľakmi, ktoré spôsobuje tvrdá voda obsahujúca minerálne látky, mydlo, sprchový gél a pod. Vodotesnú funkciu ShowerGuard® oproti bežnej povrchovej úprave netreba obnovovať. Je to trvalá vodotesná úprava povrchu skla s doživotnou zárukou. Príplatok za technológiu ShowerGuard® je 35 %. 

Sklo UltraClear s nízkym obsahom železa zvyšuje priepustnosť svetla a eliminuje zelený odtieň, typický pre tradičné sklo, čím  poskytuje krištáľovo čistú farbu obrazu. Sklo UltraClear eliminuje skresľovanie farieb a výsledkom je bezkonkurenčne pekná stena a kúpeľňa.

Príplatok za technológiu UltraClear je 10 %.

Povrchová úprava EasyClean je vodotesná, a tak zamedzuje priľnavosti vody k povrchu skla. Drobné kvapky vody, ktoré sa kvôli svojim rozmerom predsa uchytia na povrchu skla, možno ľahko zotrieť mäkkou utierkou. Povrchová úprava sa časom opotrebuje, a preto je potrebné ju obnoviť na to určeným prípravkom EasyClean Glass Protector.


čítaj ďalej!

Dokumenty na stiahnutieDokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Podobné výrobky